Monika Lubonja e thotë troç: Linjat i ruaj duke bërë se*ks të shëndetshëm!

Aktorja Monika Lubonja ka habitur me deklaratën e saj të fundit.

Aktorja që u rikthye në qendër të vëmendjes pas futjes në Big Brother VIP.

Së fundmi ajo ka treguar ‘sekretin’ e ruajtjes së linjave. Në një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, Lubonja shprehet se ushqehet shëndetshëm dhe bën seks për të qenë në formë. Një tjetër ndjekës e ka pyetur se kur preferon të kryejë marrëdhënie, në mëngjes apo në darkë.

Pjesë nga biseda:

Ndjekësi: A të pëlqen seksi i mëngjesit apo në darkë

Monika Lubonja: Në drekë

Ndjekësi: Si i mban linjat kaq seksi, ushqehesh shëndetshëm apo bën seks rregullisht

Monika Lubonja: Bëj seks të shëndetshëm dhe pak ushqim.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -