Beatrix uron Dj Dagz dhe Einxhel Shkirën për pritjen e ëmbël

Këngëtarja Beatrix Ramosaj e cila është dhe ish-banore e BBV, ka uruar publikisht Dj Dagzin dhe Einxhel Shkirën, të cilët presin të bëhen prindër së shpejti. Me anë të një postimi në rrjetet sociale Beatrix uron çiftin e ri, duke u shprehur shumë e lumtur për pritjen e tyre të ëmbël.

“Urime për dy nga njerëzit e mi më të preferuar në të gjithë botën. E gjithë zemra ime po qesh tani. Ju do të jeni prindërit më të mirë dhe unë premtoj se do të jem tezja më e mirë’.

“Do jeni prindër të mirë”, Beatrix uron Dj Dagz dhe

Dagz dhe Einxhel bënë publike ditën e djeshme se së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -