I dashuri i saj shikon porno, fansja kërkon mendimin e ish-konkurrentes së “Për’puthen”: Të ndahem pas 10 vitesh lidhje?

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, ka bërë ditën e sotme një bashkëbisedim virtual me ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram”.

Pyetjet për Tean kanë qenë të shumta, madje edhe pyetje që ajo as nuk i priste. Dikush e ka pyetur nëse duhet të ndahet apo jo me partnerin, pasi i ka gjetur në telefon porno.

“I pashë historinë plot me porno, duhet të divorcohem apo jo, pas 10 vitesh lidhje?”, i ka shkruar ndjekësja, të cilës Trifoni i thotë se nuk e priste këtë pyetje.

“Këtë pyetje nuk e prisja. Nuk e di pse më pyet mua apo pse duhet të pyesësh këdo tjetër, se kjo varet nga parimet dhe moralet e tua.

Kjo është diçka shumë personale që ju përket ju të dyve dhe në varësi të atyre që keni diskutuar 10 vitet që keni pasur lidhje, se çfarë konsideroni tradhti apo jo. Duhet të vendosni vetëm mes ju të dyve”, është përgjigja e Teas për ndjekësen e saj./Gazeta Shqip

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -