U fotografua me një djalë në Zvicër, reagon Tayna

Tayna ka qenë në vëmendje së fundmi dhe shkak për këtë u bë një foto që qarkulloi në rrjet, ku shihej krah një mashkulli misterioz në Zvicër. U spekulua se djali misterioz mund të ishte partneri i saj. Por ka qenë vetë reperja e cila ka sqaruar gjithçka.

Reperja ka publikuar një fotografi në Instastory, ku shihet me Dj Dagz dhe djalin me të cilin u fotografua. “Kapet Tayna me dy meshkuj misterioz”, ka shkruar reperja duke ironizuar lajmet e fundit. “Vërtet menduat se zbuluat diçka”, shkruan ajo krahas një emoji duke qeshur.

Në intervistën e saj të fundit që dha për mediat në Kosovë, reperja tregoi se ishte single.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -