Rike Roçi është shqiptarja më e famshme në Itali pa bërë asgjë

Rike Roçi u bë e famshme në Shqipëri për shkak të pjesëmarrjes në “Big Brother Albania”.

Bukuroshja shqiptare është bërë shpeshherë kryefjalë e mediave të huaja, kryesisht ato italiane. Dhe në fakt, ish banorja e Big Brother është bërë shumë e njohur për italianët, duke mos bërë asgjë.

Rike tërhoqi vëmendje të madhe sërish gjatë kampionatit evropian të futbollit në 2016 dhe pushtoi mediat e huaja vite më parë, falë formave seksi të cilat spikatën në stadium ku kishte shkuar për të ndjekur Shqipërinë nga afër. Shumë shpejt ajo u cilësua si tifozja më seksi.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -