UPSS! Dafina i ledhaton të pasmet Kidës në skenë, publiku shpërthen në të qeshura dhe brohorima (VIDEO)

Dafina Zeqiri dhe Kida kanë bashkuar forcat duke sjell për herë të parë një këngë së bashku.

“Luje belin” që erdhi edhe me videoklip u pëlqye nga fansat ndërsa vajzat janë shfaqur disa herë në këtë sezon së bashku në koncerte.

Në një të fundit ato krahas performancës së zjarrtë shkaktuan të qeshura.

Në përfundimin e koncertit ato përqafohen dhe Dafina i ledhaton të pasmet Kidës.

Kjo situatë u përcoll me të qeshura dhe brohoritje nga të pranishmit.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -