Shpërthen ish-konkurrentja e “Përputhen”: Meshkujt shqiptarë jane zdromsa! Doni vetëm qejfe dhe s’punoni

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj, tërheq gjithmonë vëmendje me deklaratat e saj. Ajo nuk heziton të shprehë hapur mendimin për situata të ndryshme që ndodhin në vendin tonë.

Së fundmi ajo ka publikuar një video, ku shpërthen ndaj meshkujve shqiptarë, duke i quajtur “zdromsa”.

Sipas saj djemtë shqiptar nuk punojnë, por kërkojnë vetëm qejfe dhe iu kërkojnë para prindërve.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -