Leku letër/ Don Xhoni iu dhuron prindërve vilën luksoze (Pamje)

Don Xhoni është shumë aktiv në rrjete sociale dhe me postimin e tij të fundit ka treguar dhuratën e shtrenjtë që iu ka bërë prindërve.

Ai ka publikuar në Instastory një foto të tyre në vilën që ka blerë për to.

“E çfarë më duhet më shumë në jetë sesa kur i shoh këta të dy duke qeshur e kaq krenar për djalin e tyre! Ju dua dhe e gëzofshi vilën”, ka shkruar reperi.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -