Vajzë a djalë? Einxhel flet për gjininë e bebit

Monika Lubonja e nisi ditën e sotme me një urim për Einxhel dhe Dagz që do të bëhen prindër në pak muaj.

Mes tjerash, ajo foli edhe për gjininë e bebit që deri tash, mbetet e paditur.

Në lidhje më këtë gjë, për të parën herë është deklaruar edhe Einxhel.

Përkundër se vjen nga një profil gazetareje, ajo është marrë sërish me mediat, njëjtë siç veproi në raportimet për pritjen e ëmbël, të cilat i mohoi për javë të tëra rresht.

“Çfarë ndodhi me ishalla një djalë? Ndaje mendjen që të bien rehat dhe portalet” – është shprehur Einxhel.

Në një reagim tjetër, ajo ka bërë të ditur se gjininë nuk e di as vet.

E vetmja që e di është halla, pra motra e Dagzit.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -