“U ktheva tek problemet e mia”! Pas deklaratës së bujshme, Bora “ngacmon” sërish rrjetin

Moderatorja Bora Zemani duket se tashmë iu është rikthyer “problemeve” të saj.

Me anë të një postimi në instastory, ajo tregon se është rikthyer në Shqipëri, duke cituar kështu edhe shprehjen “U ktheva tek problemet e mia”.

Kujtojmë se më herët ajo postoi një video teksa ndodhej në aeroport, ku në sfond dëgjohej një zë që thoshte: “Kam 99 probleme, por po i injoroj të gjitha dhe po hip në avion”.(kliko per te pare videon)

Beatrix nga ana tjetër ironizoi moderatoren teksa publikoi një video tepër të ngjashme sa i takon “problemeve” që vajzat kanë dhe që duan t’u “shmangen”.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -