Beniada e dashuruar? Postimi i saj duke kerkuar te dashurin!

Modelja dhe ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada ka marrë vëmendjen e të gjithëve me postimin e saj të fundit.

Ajo ndodhet në New York dhe ka publikuar një foto krahas së cilës ka shkruar: Dashuria ime, ku je??

A është dashuria e saj New York-u apo modelja po kërkon të gjejë dashurinë në New York? Beniada nuk ka zbuluar asnjë detaj më shumë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -