Azeti deklaron ‘ndarjen’ nga Dua Lipa! ‘Jam sërish beqar’!

Pasi bëri lëmsh rrjetin me “deklaratën e dashurisë” për Dua Lipën, Azet bën reagimin e radhës për këngëtaren.

Azet është një reper mjaft i njohur në Evropë dhe shumë i dashur për publikun shqiptar.

Së fundmi, ai performoi në “Sunny Hill Festival”, ku elektrizoi vendin me performacën e tij.

Mirëpo një foto e tij na bëri lëmsh të gjithëve para pak javësh!

Azet publikoi një foto me yllin me famë botërore, Dua Lipën.

Ai shkroi se “është i zënë”, duke e shoqëruar foton me emoji-n e një zemre të kuqe dhe një dryni.

Por c’po ndodh vallë?

“Vetëm më e mira për ju”, shkruan Zuna.

Së fundmi, Azet ka publikuar disa foto në Instagram.

“Jam single përsëri”- shkroi reperi duke i bërë ‘tag’ këngëtares Dua Lipa.

Jo vetëm kaq por Azet ka postuar edhe një foto të personazhit të filmave të animuar ‘Mickey Mouse”, i cili shfaqet i mërzitur.

Epo, mesa duket Azet e ka vendosur që të na bëjë “lëmsh” të gjithëve me deklaratat e tij në rrjete sociale.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -