Nuk do ta shohim më në ‘Përputhen’, Bora tregon si janë raportet me Olsa Muhametin !

Bora Zemani nuk do të jetë në sezonin e ri të ‘Përputhen’ sepse do ta shohim si moderatore në “Dancing with the stars”. Nëse jeni kuriozë të dini si ka ndikuar kjo te raporti i saj me Olsa Muhametin, përgjigjen e ka dhënë vetë Bora!

Olsa feston sot ditëlindjen dhe moderatorja e ka uruar publikisht. Kështu ajo ka treguar se raporti i tyre nuk është ftohur nga largimi i saj.

“Edhe 100 vite të lumtura për këtë vajzën këtu, me të cilën çfarë nuk kemi kaluar e përballuar. Të dua”, ka shkruar Bora krahas një fotoje me Olsën.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -