Meliku i ‘Përputhen’ martohet dhe nusja qenka një yll (Pamje)

Në muajin Qershor Meliku i “Përputhen” bëri publike lidhjen e tij të dashurisë. Ai tha se në muajin Gusht do të fejohej.

Mirëpo, duket se gjërat kanë shkuar aq mirë sa Meliku jo vetëm që është fejuar, por e ka kurorëzuar dashurinë e tij në martesë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ish-konkurrenti me anë të një videoje në rrjete sociale.

Ai shfaqet në makinë i veshur si dhëndër, teksa nusja i qëndron në krah. Vajza është një bjonde bukuroshe e quajtur Jonida. “U martova dhe unë më në fund”, ka shkruar Meliku krahas videos.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -