E ngacmojnë mbi virgjërinë, Sindi Loci nuk ia përton komentueses në rrjete sociale

Në postimin e saj të fundit në Instagram, Sindi Loci publikoi disa foto e veshur me bikini dhe në sektorin e komenteve reagimet ishin nga më të ndryshmet, mirëpo komenti i një ndjekëseje duket se i tërhoqi vëmendjen asaj.

Ajo e pyeti ish-konkurrenten nëse vazhdon të jetë ende e virgjër pasi një kushëri i saj është në kërkim të një vajze të tillë.

Nuk ka vonuar përgjigja e Sindit, e cila shprehet se shumicat e meshkujve i duan vajzat e virgjëra.

“Vazhdon të jesh e virgjër? Se më vjen një kusho nga Anglia dhe do një nuse të virgjër”– shkruan ndjekësja.

“Ja ta shtoj dhe kushon tënd në listë, do presi icik o zemra taksirat se të gjith nuse ne virgjër e duan jo tunel Kalimashi, edhe me thënë të drejtën ka shkuar lista e gjatë shumë”- u përgjigj ajo.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -