“Si nuk ke turp”/ Agravon debati Genti-Ronaldo

Gent Hazizi dhe Ronaldo Sharka kanë kaluar një debat të ashpër me njëri-tjetrin, pas natës “live” të martën në Top Channel.

Ronaldo i sheh si viktimizim nga ana e Gentit, kritikat e tij se e ka ndërprerë kur por performonte përballë Armaldos dhe Oltës. Ai e konsideroi turp, mënyrën si Genti kërkoi të viktimizohet sipas tij.

“Ti si nuk ke turp? Unë të çohem dhe të liroj vendin sepse kishe probleme me barkun dhe ulem në vendin tënd. Dhe më thua se jam gënjeshtar, ti nuk paske turp. Të liroj vendin tim në prime sepse ishe në siklet dhe shihe si flet”, iu drejtua i indinjuar Genti.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -