Produksioni e ka futur Keisin me mision për të ndarë Kiarën dhe Luizin, dalin përgjimet e produksionit (Video)

Siç e dimë Primen e kaluar në “Big Brother VIP” patëm 3 hyrje të reja, ku mes tyre ishte edhe vajza bukuroshe e Sabjanit, Kejsi Medini.

Mirëpo hyrje e saj paska qënë e planifikuar dhe produksioni i BBV i ka dhënë një mision bukuroshes bjonde, të paktën kështu duket nga audio përgjimet që kanë dalë së fundmi.

Ajo është detyruar nga produksioni që të afrohet me Kiarën, madje ta pyesë atë se a është e sigurt për lidhjen me Luizin dhe a është e sigurt që ai nuk ka dikë jashtë.

Padyshim diçka e tillë e thënë nga dikush i sapoardhur do nxiste dyshimet tek Kiara dhe do shkaktonte debate mes saj dhe Luizit.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -