Efit i bëjnë kamer të fshehtë me Olta Gixharin, ja si reagon ajo (Video)

Olta Gixhari dhe Efi Dhedhes ishin armike të përbetuara në shtëpinë e “Big Brother VIP”, por si duket kjo gjë nuk ka ndryshuar dhe nuk do të ndryshojë edhe jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Dhe kjo gjë është dukur më se e qartë së fundmi. Efit i është bërë një telefonatë e fshehtë nga “Top Albania Radio”, ku i kërkonin që të bënte një photoshooting me Oltën.

“Si mike por edhe si rivale”, iu tha Efit gjë që nuk dihet i pëlqeu apo jo, por në përgjigjen e saj ishte tepër e qartë.

“JO, kjo gjë nuk ka shanse të ndodhë”, u shpreh Efi.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -