“Është njeri i furstruar”/ Bledi Mane për Luizin: Nuk ka pasur kurrë femra të tilla…

Bledi Mane duket se ka filluar menjëherë përplasjet me Luizn brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Ditën e sotme, teksa disa nga banorët ishin duke shprehur shqetësime për sjelljen e Luizit ndaj tyre, ai ka thënë se Luizi po tregon se është një djalë i furstruar, dhe se një jetën e tij nuk ka pasur kurrë një vajzë si Kiara.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -