Çfarë do të ndodhë të dielën në BB VIP? Ledion Liço tregon detajet

Me rastin e 25-vjetorit të Top Albania Radios ishte i ftuar në “Wake Up” drejtori i TAR, Ledion Liço.

Pasi zbuloi se si u fut për herë të parë në radion në fjalë, Liço u pyet gjithashtu edhe për reality show-n më të ndjekur në Shqipëri, “Big Brother VIP2”.

Drejtori i Top Albania Radios tha se e ka ndjekur dhe ka një të preferuar, por zgjodhi që mos të zbulonte emrin e banorit.

Por jo vetëm kaq, pasi Liço zbuloi edhe çfarë do të ndodhë këtë të diel brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -