“Vetëm ai më donte vërtetë”, Kejvina i kërkon falje Luizit: Ti ishe aty …

Kejvina Kthella ka reaguar sërish pas daljes nga Big Brother Vip. Dalja e Kejvinës nga shtëpa e BBV erdhi pasi ajo goditi me shpullë Luizin.

Menjëherë pas daljes nga Big Brother, Kejvina tha se ishte nxituar në momentin që kishte goditur me shpullë Luizin, madje të amrtën e kaluar ajo kishte futur dhe një dron brenda shtpisë ku i kërkonte ndjesë personit që më herët e kishte shpallur armik.

Por në postimin e sotëm në instagram, Kejtvina ka shprehur publikisht ndjesën e saj për Luizin, për të cilin thotë se aty brenda nuk e kishte kuptuar se kush e donte vërtetë.

Sipas Kejvinës, Luizi ëhstë miku i saj më i mirë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -