Luiz Ejlli tregon tre emrat që nuk do të nominonte kurrë

Gjatë një bisede me banorët Luizi është shprehur se tre banorë brenda shtëpisë nuk do t’i nominonte kurrë. “Unë kam tre emra që janë tabu, që nuk i nominoj kurrë. Tabu i kam këto tre emra. Një që dihet publikisht është Nita Latifi që unë nuk e përmend kurrë, në asnjë lloj nominimi. Ja kam thënë në sy”, tha ai.

Luizi nuk i tha emrat e tjerë por mendohet të jenë Kiara dhe Valbona.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -