(Video) Pas ndarjes nga i dashuri, një mashkull tjetër degjeneron Bora Zemanin: Nuk di çfarë të them sepse ajo është një….

Ish-banori i Big Brother, Valer Kolnikaj në një intervistë të dhënë për emisionin “Expuls” të moderatorit Ronaldo Sharka ka çudítur me deklaratën e tij…

Pamjet me ‘PULLË TË KUQE’ në BBV/ ‘Tërbohen’ banoret brenda vaskës, Monika Lubonja zhvishet dhe i kërcen sipër Arjola Demirit, aktorja e lag me…

Të parat që e kanë shijuar luksin në suitën luksoze në BBV janë aktoret Monika Lubonja dhe Arjola Demiri, por prisni nuk mbaron me kaq…