cropped-BLA-BLA-LOGO.png

Bla Bla Media

Latest ShowBiz News

“Unë nuk bëj dot… nëse femra…”, bëhet virale deklarata e Donaldit

Big Brother Vip është kthyer në një nga reality show-t më të ndjekur në Shqipëri, ku ka gozhduar para ekranit familjet shqiptare. Një ndër banorët më të komentuar në shtëpinë më të famshme në vendin tonë është padyshim Donald Veshaj.

Aktori ka tërhequr vëmendjen herë pas here vëmendjen me deklaratat dhe veprimet e tij, që nga ndarja me Bora Zemanin dhe lidhja me Beatrix Ramosajn. Së fundmi një deklaratë e Donaldit po bën xhiron e rrjeteve sociale.

“Edhe sek… të vete të bëj nuk bëj dot kot”, nuk jam ai lloj njeriu që ta shikoj femren nga b*thet e te them shkoj t’ia fus, nuk e bej dot”, dëgjohet teksa thotë Donaldi në një video me Monikën.

Related posts

Trending

- Advertisement -

Copyright © 2022 Bla-bla.al

Powered by Alcoders