cropped-BLA-BLA-LOGO.png

Bla Bla Media

Latest ShowBiz News

Shpërndahen imazhe të tjera që tregojnë si duket trupi i Kim Kardashian pa Photoshop

Ylli televiziv, Kim Kardashian, i ka shfrytëzuar pushimet në Bahame për të xhiruar një fushatë për brendin e saj, ndërsa fotografët i kanë shpërndarë disa imazhe të papërpunuara.

Bukuroshja dhe i dashuri i saj, Pete Davidson, kanë shkuar në një pushim romantik në një destinacion ekzotik, ndërsa pos që është duke u argëtuar, ka vendosur të punojë edhe për kampanjën e brendit SKIMS.

Kim nuk ka hezituar t’i vë sërish në plan të parë format e njohura trupore të kombinuara me bikini.

Ajo shfaqet pa makijazh, megjithatë është kujdesur që të marrë poza duke i parë paparacit se janë duke e fotografuar.

Ndërkohë, 41-vjeçarja qe disa ditë është duke shpërndarë në profilet e saja në rrjetet sociale fotografi për t’u treguar fansave sa po kënaqet.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Related posts

Trending

- Advertisement -

Copyright © 2022 Bla-bla.al

Powered by Alcoders