Prej Bora Zemanit apo diçka tjetër? Zbulohet arsyeja e vërtetë që Beatrix Ramosaj mori vendimin drastik për Donaldin (Foto)

Beatrix Ramosaj ka habitur dhe ka shtangur banorët e BBV mbrëmjen e të premtes me vendimin drastik të saj për të mos marrë pjesë në…