Tërbohet interneti/ Ja çfarë ka ndodhur mes mamasë së Donaldit dhe Bora Zemanit

Lotet nuk emocionojne ciniket e internetit qe edhe mes shume emocionesh sonte, kane gjetur dicka te rastesishme dhe te cuditshme qe rikthen imazhin e Bores prane Donaldit.

Rastesisht si Bora ne BB VIP ashtu edhe nena e Donaldit jane veshur me nje kemishe me vija me tonalitete afersisht te ngjashme.

E ne fakt po ta shihni mire eshte pothuajse njelloj! Çfare mesazhi ka dasht te percjelle mamaja e Donaldit me kete kod veshje identike me ate qe ka veshur Bora ne takimin dhe puthjen e shumepritur.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -