Pas mamase! Bora ben gjestin e papritur për Donaldin në finalen e BBV, shenje e bujshme rikthimi

Pritet te shpallet per pak ore fituesi i Big Brother VIP. Donaldi eshte nje nder pretendetet kryesore.

Trekendeshi i dashurise Bora-Donald-Beatrix e ka vene ne qender te vemendjes aktorin ne permasa te medha edhe pse nje pjese e mire iu kthyen kunder pasi “tradhtoi” Bora Zemanin.

Bora “fshiu” nga jeta e saj ne fillim te vitit ciftin Donald-Beatrix duke i hequr nga Instagrami dhe u duk se çdo gje mori fund ku nuk kishte me asnje Donald te ndjekur nga ajo.

Por Albeu.com vuri re se Bora Zemani ndjek nje faqe fansash ne Instagram, “Donald Bora”.

Nuk dihet a eshte kio nje shenje mbeshtetje ne kete finale, shenje rikthimi qe nje pjese e fansave e urojne ende, por nuk mund te jete pakujdesi apo rastesi.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -