Me fotot nga shtrati, ja si e kaluan Einxhel dhe Dagz natën e parë pas daljes

Mbrëmjen e djeshme Einxhel mbylli eksperiencën e saj në “Big Brother”, ku arriti deri në finale dhe u shpall finalistja e tretë që doli nga shtëpia. Një ndër personat e parë që takoi pas daljes ishte sigurisht partneri i saj, Dagz.

Mëngjesin e sotëm, Einxhel ka postuar disa foto ku tregon se orët pas daljes nga shtëpia e famshme, i ka kaluar me Dagz.

Ajo ka postuar dy foto ku shfaqet në shtrat dhe tregon se është rikthyer në Instagram dhe më pas një foto ku shfaqet me duart e bashkuara me Dagz.

“E kemi zakon dhe unë e dua”, shkruan Einxhel për kapjen e duarve.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -