Romeo përplaset me produksionin e ‘BBV’, ai dhe Donaldi heqin dorë nga emisioni?

Ndërkohë Donald Veshaj doli i dyti, duke mos arritur që të fitojë çmimin e madh. Në skenë për ta mbështetur ka qenë vëllai i tij, Romeo , i cili gjatë gjithë kohës ka qenë i rrethuar nga pjesëtarë të sigurimit të Top Channel. Prive.al ka siguruar një video ku duket Romeo i tensionuar ndërsa krah tij me gjasë në përpjekje për ta çtensionuar situatën shihet zëvendës drejtori i Top Channel, Bjorn Xhokaxhi. Në video duket edhe vëllai i Bora Zemanit, Lisieni, i cili shfaqet i pashqetësuar me atë që po ndodh dhe i fokusuar tek puna e tij, si pjesë e stafit të Top Media.

Në insertin e siguruar nga Prive.al, disa prej pjesëtarëve të sigurimit shihen teksa bëjnë me shenjë të ndalet filmimi nga ana tjetër e publikut, pasi vërejnë telefonat që xhironin Romeon e tensionuar.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -