KAQ ISHTE, NDAHEN DONALD DHE TRIXA?!

Pas gjithe trazirave qe ndodhen, Trixa ka vendosur te mbaje anen e Donaldit dhe te mos shkoje ne regjistrimin e post BB VIP.

Por pas kesaj cifti nuk jane pare me ne shoqerine e njeri tjetrit, Donaldi ka qene me Romeon e miqte e tij, nderkohe qe Trixa nuk ka qene askund.

Se fundmi burime per News31 kane treguar se Trixa ka shkuar me vonese ne festen e Top Channel dhe se nuk ka pasur asnje kontakt me Donaldin. Ai ne anen tjeter eshte duke qendruar me Romeon dhe Elgitin, i veshur si Spiderman.

Mesa duket cifti jane duke kaluar nje krize ose jane ndare perfundimisht.Ndoshta shkak mund te jete bere edhe ikja e Trixes ne Dubai, pasi sic eshte shprehur Donaldi teksa ishte ne shtepi: “Nese ka ikur jashte, nuk i flas me!”

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -