Sheshohet gjithçka. Donald Veshaj pajtohet me Ilirin. I jep fund lidhjes me Triksën që largohet e acaruar nga festa. Veprimi i Borës

Mbrëmjen e kaluar u organizua një festë e madhe për banorët e Big Brother. Pjesë e festimeve u bënë Donaldi dhe vëllai i tij Romeo…

Edhe pse jashtë programit dhe nuk u deklaruan kurrë, ky është çifti më i ri i krijuar nga “Për’puthen”!

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Eduard Kuçi, u largua për herë të dytë nga emisioni dhe kësaj rradhe, ai u shpreh se arsyeja pse u largua nga emisioni…