KUSH U LA I PARI, TRIKSA APO DONALDI? ANTIGONA RAMOSAJ I VE VULEN KESAJ PYETJE!

Dita e sotme ka pasur kryefjale, ndarjen e Beatrix nga Donaldi. Fillimisht ata nuk u takuan tek festa e TCH me pas Trixa e hoqi nga Instagrami.

Por pyetjes se njerezve se kush la, ke i eshte pergjigjur Antigona. Ne inboxin e Kryefjala.com ka ardhur nje bisede e nje fansi me Antigonen, ku ai e pyet se kush e mbylli kete marredhenie.

”E la kjo Donaldin”- eshte pergjigjur shkurt dhe qarte Antigona.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -