Donaldi e injoroi keq këngëtaren, Beatrix ia kthen me të njëjtën monedhë!

Pas daljes nga BBV gjërat mes Donaldit dhe Trixës siç nuk po shkojnë dhe mirë.

Jo rrallëherë rrjetet sociale kanë qenë ato që na kanë dëshmuar për raportet mes një çifti apo edhe ndarjen e tyre, shkruan lajmi.net.

Së fundmi vëmendje të madhe po merr marrëdhënia Donald- Trixa e cila nuk është e zjarrtë siç ishte në fillim.

Dyshja kanë vazhduar aktivitetin e tyre në rrjetet sociale por asnjëri prej tyre nuk kanë postuar ende foto së bashku.

Madje Donaldi ditën e dytë pas daljes e kaloi në një klub në Tiranë bashkë me Romeon e shoqërinë e tyre.

Në anën tjetër Trixa publikoi në Instagramin e saj momentin kur në finale ia këndoi Donaldit hitin e madh.

Ajo në këtë video i etiketoj ata të cilët u kujdesen për dukjen e saj si dhe të dashurin, Donaldin, të cilit ia dedikoj këngën.Në këtë postim është vënë re që Donaldi as që ia ka bërë ‘like’ e as ‘koment’, madje shumica e komenteve që ka pranuar ishin negative sa i përket raportit të tyre.

Ndërsa sot, Trixa siç duket mori ‘hak’ menjëherë duke mos i bërë as ‘like’ as ‘koment’ postimin e fundit të aktorit Veshaj pranë portretit të Ismail Qemailit që e pikturoi vet ai.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -