I dha fund romancës me Donaldin, Beatrix Ramosaj shfaqet me ‘dashurinë’ e saj të re (Foto)

Ndarja e çiftit të famshëm të krijuar brenda shtëpisë së Big Brother, Donlad dhe Trixa ka qenë tema kryesore e mediave rozë.

Dyshimet për ndarke lindën pasi çifti nuk u shfaq bashkë në mbrëmjen post Big Brother. Më pas Trixa e ka hequr dhe nga Instagrami. Ndërsa Donladi e hoqi disa ditë më vonë.

Ditën e sotme Trixa ka postuar një video në Instagram ku na tregon ‘dashurinë’ e saj të re që është një qenush. Edhe Donaldi sot ka postuar një video ku shfaqet me pushime në Gjermani së bashku me vëllain Romeon dhe Blerim Destanin.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -