E PABESUSHME/ Zbulohet puna e Mikeles para se të futej në Për’puthen (FOTO)

Pas gódítjes me shuplakë në “Përputhen Prime”, Mikela pati një përballje me Erionin. Mes lotësh, ajo e ákúzoi se e ka përdorur duke nxjerrë në dritë disa fakte që nuk diheshin më parë për ata që ishin në studio, por as për publikun.

Mikela zbuloi se Erioni e telefonon çdo natë duke i thënë që e ka marrë malli. Konkurrentja ia bëri të qartë që ajo nuk është gur shahu dhe se nuk pranon ta ndajë me askënd (referuar Anës).

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -