Sarah Berisha tani edhe në rolin e moderatores…

Big Brother VIP u ka hapur rrugë në profesione të ndryshme personazheve që ishin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Një pjesë e tyre fituan programe teksa ishin ende në shtëpi, e një tjetër figurë tani u bë e ditur se do t’i bashkohet ekranit.

Bëhet fjalë për blogeren Sarah Berisha, e cila u njoftua se do të jetë në rolin e moderatores në emisionin “Kosherja Show”.

“Stafi i Kosheres njofton publikun se këtë sezon spektakli do ketë një moderatore të re. Ne i urojmë mirëseardhjen Sarah Berisha. Gjithashtu falënderojmë moderatoren Jona Spahiu për kontributin e saj dhe i urojmë suksese”, thuhet në njoftim.

Një gjë e tillë u konfirmua edhe nga vet Berisha në një postim të ndarë me ndjekësit në InstaStory.

“Ky ishte projekti dhe lajmi që doja të ndaja me ju. Zyrtarisht pjesë e Kosherja Shoë. Do të jetë një sezon i gjatë, i bukur dhe me plot surpriza përkrah Bes Kallakut. Kjo është eksperienca ime e parë si moderatore dhe jam shumë e lumtur që mu besua mua ky projekt. Pres mbështetjen tuaj ashtu siç e keni bërë gjithmonë”, tha ajo.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -