Habitet Bora Zemani, përballet me atë që nuk e priste në emision

Në puntatën e sotme të “Përputhen” Bora Zemani u surprizua nga një ndër konkurrentet në kuadër të 8 Marsit.

Laureta i dhuroi një kuti të zbukuruar me lule, brenda së cilës ishin shkruar disa fjalë shumë të ëmbla dhe dy foto me Arborin.

“Dua të të them se je femër me karakter të fortë, aq të fortë sa na motivon edhe ne se si të mbrojmë veten, se si mund t’ia dalim edhe vetë. Shpresoj që dhe unë një ditë të jem një nënë kaq e shkëlqyer sa ç’je ti. Urime 8 Marsin e bukura Bora”, shkruhej brenda kutisë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -