“Bora dhe Donaldi u takuan pas natës finale në zyrat e Top’it, takimi zgjati 20 minuta”, publikohen detaje të reja për dyshen

Trekëndëshi i krijuar në muajt e fundit mes moderatores Bora Zemani, këngëtares kosovare Beatrix Ramosaj dhe aktorit Donald Veshaj ishte një ndër temat më të përfolura dhe komentuara në…