Spartak Ngjela nuk i ndahet Bora Zemanit, i bën komentin që askush nuk e priste

Moderatorja Bora Zemani është në qendër të vëmendjes muajt e fundit . Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh poston foto të cilat tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi ka qenë avokati Spartak Ngjela të cilit Bora i ka marrë vëmendjen për të dytën herë. Avokati i ka komentuar Borës në statusin për 8 marsin.

“Bora… e ke shkruar shumë bukur. Shkrim i saktë i një shkrimtareje, me ndjenjë, me stil dhe me një shqetësim historik. Prano dhe vlerësimin tim. Ju përshëndes”, shkruan Ngjela në komentin e tij.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -