TË POZOSH NUDO ME PESHQIR/ JA VIPE-T SHQIPTARE QË “TËRBUAN” RRJETIN. NGA MARINA VJOLLCA TEK…(FOTO)

Të pozosh në saj të një peshqiri duket se është kthyer në trend. Nga fotot me fruta duket se manina e femrave të showbizit shqiptar është të tregojn sensualitetin e tyre me peshqir.

Mesa duket një foto e tillë në rrjetin social Instagram u shton fansat dhe u mbush xhepat bukurosheve të ekranit tonë.Ku disa ditë më parë një vëmendje të madhe mori në mediat rozë pagesa e vipave në rrjetet sociale.

Pra ne jemi në dyshim nëse vipet tona e bëjnë për para apo thjesht një “shooting”. Gjithsesi nuk mund ta mohojm se këto foto janë vërtetë tunduese duke çmendur jo meshkujt por edhe femrat pas formave të tyre. Vajza mos u sikletosni dhe nëse nuk keni linjat e duhura fizike ju mund të realizoni një foto me peshqir he të merrni gjithë vëmendjet në rrjetet sociale.

Ju njohim me dia nga femrat më seksi dhe të përfolura përmomentin të cilat pozuan vetëm me një peshqir.

 

Oriola Marashi

 

Marina Vjollca

Roza Lati

Aurela Hoxha

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -