Cfare ndodhi? Prishet miqesia mes Arjola Demirit dhe Atdhe Xharavines

Ish-konkurrenti i ‘Perputhen’, Atdhe Xharavina dhe Arjola Demiri shpesh jane komentuar ne media per miqesine qe kane me njeri-tjetrin.

Madje, pas hyrjes se Atdheut ne shtepine e ‘Big Brother VIP’ per te takuar Arjolen, u aludua se ka dicka me shume se miqesi mes tyre.

Por, pavaresisht afrimitetit qe kishin me njeri tjetrin, burime per “Kryefjala” kane zbuluar se Atdheu dhe Arjola kane prishur miqesine mes tyre. Madje, ish konkurrenti i “Perputhen” e hoqi Arjolen nga Instagrami para se te vendoste ta mbyllte perfundimisht ate.

Po i njejti burim zbulon se ka qene Arjola shkaktarja e prishjes se kesaj miqesie, por se cila ka qene arsyeja ne mes mbetet per tu pare!

Kujtojme se, emisioni ‘Portokalli’ ka rinisur serish bashke me aktoren, Arjola Demiri pjese te saj.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -