Big Brother mbaroi, por jo ‘armiqësia’ e Arbana Osmanit me Donald dhe Romeo Veshaj! Detaji që nuk u vu re

Duket se konflikti mes Donaldit dhe “Top Channel” u shua, por aktori mund të ketë një hatërmbetje me moderatoren Arbana Osmani. Të paktën kështu na lënë të kuptojmë interpretimi që u bëhet rrjeteve sociale…