Donaldi thyen heshtjen, flet për gjendjen e tij emocionale (Video)

Aktori dhe ish-banori i “Big Brother VIP”, Donald Veshaj, prej disa muajsh është bërë personi më i komentuar në rrjetet sociale.

Ai të shtunën ka qenë në Prishtinë në një klub nate ku ka performuar së bashku me vëllanë e tij Romeon, dhe këngëtarin, Elgit Doda.

Gjatë kohës kur nisi të dëgjohej ritmi i këngës “Toxic Love”, Veshaj u shpreh se kishte diçka për të thënë për dashurinë dhe për gjendjen e tij emocionale.

“Okay… unë mendojë se ta dinin si ishte dashnia ..asnji nga ne nuk do binte n’dashni.”

Kujtojmë se, Donald Veshaj ishte një nga banorët më të pëlqyer për publikun brenda shtëpisë më të famshme ku ka qenë protagonist në shumë situata dhe debate të zjarrta me banorët. Po aty krijoji dhe një histori dashurie me Beatrix Ramosaj, e cila siç u pa nuk zgjati shumë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -