Fifi dhe Adisi prindër për herë të parë? Detajet që “ndezën” dyshimet (FOTO)

Fifi dhe Adis Patushi kanë disa muaj që janë në një lidhje dashurie dhe janë një nga çiftet më të komentuara në rrjet.

Pas daljes së këngëtares së njohur nga shtëpia e “Big Brother VIP”, Fifi është komentuar shpesh nëse është lidhur apo jo me Adisin, derisa vetë të e pranuan publikisht gjatë një koncerti të Fifit.

Tashmë kanë kaluar tre muaj nga zyrtarizimi i lidhjes së tyre dhe duket se gjërat po rrjedhin aq mirë mes dyshes saqë një postim i Fifit në “Instagram” i ka habitur shumë fansat.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -