Kush ia hodhi reçipetat rozë Malumës? Modelja e njohur shqiptare trazon rrjetin, ZBULOHET misteri

Mbrëmjen e kaluar këngëtari i njohur botërorë ‘i vuri flakën’ kryeqytetit me konertin që mbajti ku nuk munguan edhe skenat nga më të çuditshmet nga fanset e ‘çmendura’ për Malunën.

Këngëtari Maluma reagoi vetë pas mbarimit të koncertit dhe duket që nuk do e harrojë për gjatë këtë eveniment. Jo për shumën e majme që mori 600 mijë dollarë …por për gjestin që ia bëri një prej fanseve.

Këngëtarit latin iu hodhën në skenë një palë reçipeta të kuqe. Ai i mori, i pa mirë e mirë e më pas i vari në mikrofon. Nuk iu drejtua fanses që i hodhi, kështu që ‘pronarja’ e reçipetave mbeti enigmë.

Këngëtari Maluma reagoi vetë pas mbarimit të koncertit dhe duket që nuk do e harrojë për gjatë këtë eveniment. Jo për shumën e majme që mori 600 mijë dollarë …por për gjestin që ia bëri një prej fanseve.

Këngëtarit latin iu hodhën në skenë një palë reçipeta të kuqe. Ai i mori, i pa mirë e mirë e më pas i vari në mikrofon. Nuk iu drejtua fanses që i hodhi, kështu që ‘pronarja’ e reçipetave mbeti enigmë.

Në rrjetet sociale qarkulloi fotoja e këngëtarit latin me reçipeta dhe komentet nuk kishin të sosur. Një prej tyre ishte edhe modelja Kejvina Kthella e cila komentoi poshtë një fotoje një zemër të thyer, duke lënë të aludohet se reçipetat mund të ishin të sajat.

Mirëpo mësohet ato nuk ishin të modeles shqiptare por të një fanse tjetër, mosha e së cilës është me e madhe se Kejvina. Identitetin e së cilës nuk bëhet akoma publike.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -