FOTO/ U përfol se mund të jenë në një romancë, Ardian Bujupi kapet ‘mat’ duke u puthur me ish-konkurrenten e Për’Puthen

Ish-konkurrentja e Për’Puthen, Jasmin Kadriu dhe këngëtari Ardian Bujupi u përfolën pak ditë më parë në rrjet për një romancë të mundshme. Dyshimet se mes…