‘Trupi im e bën atë ta humbas agjërimin’/Enca publikon foto me fustan transparent rrjeti ‘shpërthen’ në komente

Kur bëhet fjalë për emrin e Enca Haxhiaj padyshim i gjithë rrjeti ndizet nga komentet.Kjo për shkak të publikimit të shumta të fotove joshëse me format trupore bombasitke e mjaft të kolme.

Këngëtarja ka zgjedhur që këto ditë të bëjë disa pushime, ku në fillim u fotografua në Dubai e më pas në një ishull të Afrikës.

Ajo ka publikuar shumë video dhe fotografi ku shfaqet më në formë se kurrë, por si gjithmonë me format bombastike që i ka lënë ndjekësit pa fjalë.

Në postimin e fundit të publikuar ajo shihet e veshur me një fustan në ngjyrë jeshil të ngjitur pas trupi që i nxjerr në pah hiret femërore.

“Trupi im e bën atë të humbas agjërimin dhe namazin e tij”, ka shkruar ajo krahas fotos, duke ngjallur shumë reagime të shumta te ndjekësit.

Disa prej tyre kanë shprehur admirim të hapur ndaj këngëtares, ndërsa shumë të tjerë thonë se duhet patjeter të ndërhyrje në gjoksin e saj dhe ta zvogëlojë pasi nuk duket aspak bukur.

Megjiathtë, këngëtarja ka zgjedhur ‘të heshtë’ përpara këtyre komenteve duke u relaksuar disa ditë pa presionin dhe trysninë e rrjeteve sociale.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -