Kallashi pjesë e ‘Big Brother VIP 2’? Ja si përgjigjet striptistja nga Kosova…

Këngëtarja Kallashi ka zhvilluar ditën e sotme një intervistë në “Shqipëria Live” ku tregoi rreth projekteve të saj të së ardhmes.

I pyetur nga moderatori Flori Gjini rreth një pjesmarjeje të mundshme në Big Brother VIP 2, ajo u përgjigj se nga fundi ndoshta do të futej, por ende nuk kisht të konsoliduar asgje në mendjen e saj lidhur me këtë temë.

Ajo u shpreh se nuk rezistonte dot të rrinte që nga fillimi pasi nuk jetonte dot pa telefon dhe e mbyllur.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -