“Është vetëm për një natë, jo për ta marrë në shtëpi”/ Konkurrenti bën komentin e fortë për të, ja si i kthehet Ada

Takimi mes tyre ishte shumë i ngrohtë me jalë të ëmbla dhe përqafime.

Samiu u shreh se është bërë xheloz kur Mevlani tentoi ta puthte.

“Kur ishe aty më acaroje, por kur ike kuptova se më mungon.”-i rrëfeu Efi kurse Samiu tha se edhe e pëlqen shumë atë. Por më pas bëri një deklaratë të fortë për Adën duke thënë: “Ajo më tërheq seksualisht. Them sikur ta kem për një ose dy netë.”

Nga ana tjetër, Ada nuk e priti mirë këtë gjë, duke u shprehur e ofenduar dhe duke thënë se ai i rri mbrapa si kalama.

“Është gjithë kohës mbrapa meje si kalama i vogël. Kemi edhe shumë story bashkë. Ai ëndërron shumë, por nuk ka shanse me mua. Mëso të shprehesh se është shumë e shëmtuar”-tha Ada.

Pas kritikave që mori në studio, Samiu tha se e ka artikuluar keq, sepse nuk ka dashur ta ofendojë. Madje i kërkoi edhe falje.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -